Головна / Суспільство / Про що тернопільська п’ятикласниця написала у Листі міліціонеру

Про що тернопільська п’ятикласниця написала у Листі міліціонеру

C91UkJVsoz0«Лист міліціонеру» написала Марічка – учениця 5 класу однієї з загальноосвітніх шкіл Тернопільської області.

Марічка, досить творчо підійшла до своєї роботи. У своєму листі дівчинка написала, що дуже захоплюється професією міліціонера та дякує за зустрічі в школі – повідомляє сайт управління УМВСУ України в Тернопільській області. Текст листа наводимо нижче:
«Ви – мужні герої мирних подвигів, готові життя своє віддати, охороняючи солодкий сон немовляти і ніжної щасливої матусі, оберігаючи спокійний нічний відпочинок напружених працівників рідного краю.
Скільки труднощів випадає на долю людей у синіх фуражах! У ваші ряди приходять звичайні юнаки – і часто стають героями. Їм доводиться, ризикуючи життям, гонитися за злочинцями, затримувати тих, хто здійснює ганебні вчинки, хто порушує порядок і не дотримується законів.

Шановний міліціонере, про вашу пильність, відвагу і військову майстерність створено багато художніх фільмів. А ще я з великим нетерпінням чекаю завжди на зустрічі з працівниками правоохоронних органів, які часто приходять у нашу школу. Тоді ми, учні, можемо дізнатися багато цікавої інформації, розпитати про те, що хвилює, викликає інтерес. Такі відверті діалоги допомагають школярам не схибити з правильного шляху, зрозуміти руйнівний вплив на здоров’я шкідливих звичок.
Вірю: міліція майбутнього буде нашою гордістю і славою, прикладами свого життя виховуватиме нові і нові покоління професіоналів у погонах. Товариші міліціонери, гордо несіть естафету мужності, мудрості і спокою у завтрашній день, у майбуття».

Після такого листа, єдине що хочеться – щоб ця міліція майбутнього якомога швидше стала міліцію сучасного.

Джерело: Тернопільска Липа

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top