Головна / Політика / Пресу на засідання депутатів не пустили. Рішення не озвучили

Пресу на засідання депутатів не пустили. Рішення не озвучили

Malyarchuk2013101412Рішення, прийняті на нараді у Тернополі народними депутатами на чолі з Борисом Колесніковим, не оголосили. Це зроблять аж у середу, 25 жовтня, хоча засідання відбулося 18 числа.

Додамо, що після короткого звіту губернатора Валентина Хоптяна про те, що Тернопіль видно з космосу і що у нас “святий регіон із примиреними конфесіями”, пресу попросили покинути конференц-залу. Про результати наради мали повідомити після її закінчення.
- Ми обговорили шляхи покращення якості автомобільних доріг і структури транспорту, – повідомив врешті голова комітету Борис Колесніков. – Усі рішення приймуть у середу, 25 жовтня, на засіданні комітету транспорту. Головне, щоб фінансування доріг не пускали через Держказначейство, а на пряму – через дорожні фонди.
Губернатор Валентин Хоптян подякував пану Колеснікову за візит. І не забув укотре похвалитися гелікоптерними майданчиками.
- Наша область стає однією із пілотних, – каже він. – Протягом 19-ти років не будували доріг, а лише латали. Цього року ми зробили дороги на 460 мільйонів гривень. Минулого року на дороги витратили лише 120 мільйонів. Як відомо, Україна подала заявку на проведення Олімпійських ігор, столицею яких буде Львів. А ми – неподалік, тож будемо розвивати інфраструктуру доріг, що покращить рівень розвитку туризму. Ну і нагадаю знову ж таки, що ми у кожному районному центрі будуємо майданчики для гелікоптерів.
Запитання про плани щодо траси Львів-Тернопіль пан Колесніков вважає одним із нелегких.
- На такі запитання просто не відповідають, – каже він. – За рахунок акцизів (один із різновидів здійснюваних державою податків, – прим. ред.) жодну дорогу ще не побудували. Це безпосередньо мають вирішувати на місцях.
Секретного на нараді нічого не було, стверджує Борис Колесніков. Він каже, що не знає, чому не пустили туди пресу.
- Засідання було відкритим. Можу переказати слово в слово все те, що там говорили, – продовжує пан Колесніков. – Але це займе багато часу.
Натомість Валентин Хоптян пояснив відсутність преси тим, що на зібрані “не хотіли створювати безпорядок”.
- Наступного разу залишайте прилади запису і дивіться засідання в сусідньому приміщенні, – каже він. – Вас – багато, це створює зайвий шум.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top