Головна / TOP / Понад 200 тисяч гривень вартуватиме відновлений у бронзі довоєнний Тернопіль

Понад 200 тисяч гривень вартуватиме відновлений у бронзі довоєнний Тернопіль

18Довоєнних фото нашого міста наче немало, але цілісної картинки немає. Радий, що знайшлись люди, які підтримали мою ідею зробити бронзову мініатюрну копію Тернополя зразка 1936-37 р.р.
Наразі Андрій Кананович наніс на карту об’єкти, які обов’язково варто включити в проект. Вони поділяються на наступні групи – культові споруди, важливі історичні об’єкти, які не збереглись та будівлі, які ми можемо спостерігати й сьогодні.
У п’ятницю на запрошення міського голови Сергія Надала зібрались експерти, які обговорили ідею створення мініатюрного довоєнного Тернополя та надали свої пропозиції.
В число експертів увійшли:
1. Данило Чепіль – архітектор, почесний громадянин міста
2. Володимир Харченко – архітектор, начальник управління містобудування та архітектури ОДА
3. Михайло Окаринський – історик, депутат міської ради
4. Дмитро Мулярчук – скульптор, художник
5. Антон Марчевський – краєзнавець, відео оператор
6. Тарас Циклиняк – краєзнавець, екскурсовод

Під час обговорення основною темою було питання: “Як знайти золоту середину?”. З архітектурної точки зору потрібно зберегти той вигляд міста, який був до 1937 року. З художньої позиції виріб має бути візуально привабливим та носити атракційний характер, тому не має бути перевантаженим дрібними деталями.
Фінансовий бік втілення проекту взяв на себе благодійний фонд родини Шинке “З Любов’ю та Милосердям” в особі його керівника Володимира Шинке. Орієнтовна вартість задуму, за оцінками експертів, понад 200 тис. грн. “Бронзовий Тернопіль в мініатюрі” буде не першим подарунком фонду громаді міста. За кошти фонду була збудована дерев’яна церква, що в Старому парку.

Джерело: blogs.korrespondent.net

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top