Головна / Політика / Полігон поблизу села Біла найімовірніше передадуть іншій військовій частині

Полігон поблизу села Біла найімовірніше передадуть іншій військовій частині

1311945398_1411 артбригаду, що дислокується у Тернополі, через проведення оптимізації Збройних сил України реформування чекає вже до кінця 2013 року. Таке рішення міститься у дерективному документі, підписаному 1-го липня Міністром оборони України. Навчальний центр 11 артбригади, відомий як полігон поблизу села Біла Тернопільського району, найімовірніше передадуть іншій військовій частині.

Підготувати повноцінно боєздатного військового – чи то солдата, чи то офіцера – лише за партою неможливо. Все, що вивчали в теорії, мусить бути відпрацьоване на практиці.
Для цього військові і мають навчальні центри, або ж полігони, на яких під час навчань і зборів відпрацьовують у польових умовах, наближених до реальних бойових, нюанси тактичної підготовки, розвідки, вогневої підготовки. Полігон у Білій розташований зручно – за кілометр від обласного центру, відтак користувались ним не тільки безпосередньо військові, а й чимало людей у погонах, зокрема, правоохоронних підрозділів, а ще – студенти військових кафедр вищих навчальних закладів. До першого січня дві тисячі чотирнадцятого року, відповідно до наказу Міністра оборони України, має бути реформована 11 артбригада, а з нею – і її полігон. Військові кажуть: найпевніше навчальний центр передадуть іншій військовій частині.

Студенти-майбутні офіцери запасу під час місячного навчального збору по завершенні військових кафедр в липні цього року гармати до бою готували, але про всяк випадок не стріляли з них – найближчі села Біла і Чистилів – зовсім поряд, та й до Тернополя недалеко. Однак артилерійські снаряди та інші боєприпаси в артскладах є. Скільки саме – військові не кажуть – таємниця. Відомо лише, що в червні дві тисячі четвертого року, коли після першого вибуху складів у Новобогданівці “Провінційні вісті” з дозволу Міністерства оборони знімали зовні склади боєприпасів 11 артбригади, військові казали нам, що боєприпасів у складах Тернопільської артбригади було тоді близько двадцяти вагонів, тоді як у складах під Новобогданівкою – майже п’ять тисяч. Однак і те, що є зараз, із Білої до кінця року через реформування артбригади вивезуть.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top