Головна / Суспільство / Переможець “Галицьких фресок” – “Світанок” із Кіровограда

Переможець “Галицьких фресок” – “Світанок” із Кіровограда

yГала-концертом завершили V Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс для дітей та молоді “Галицькі фрески”.
Його провели у Тернополі 27 жовтня, у ПК “Березіль”. Гран-прі отримав зразковий художній колектив України, дитячий хореографічний ансамбль “Світанок” із Кіровограда.

Фестиваль-конкурс “Галицькі фрески” завершили гала-концертом

В останній день фесту визначали та нагороджували його учасників у двох номінаціях: “Сучасний сюжетний танець” і “Народний сюжетний танець”. У фестивалі-конкурсі брали участь 35 хореографічних колективів. Серед них – гості з Молдови та Білорусі. Більшість змагалася на фестивалі вперше.

- Ми вже були у вас два роки тому, – розповідає художній керівник ансамблю “Вдохновіння” із Маріуполя Алла Хоменко. – Тоді перемогли. Цього року у нас – перше та друге місця в номінації сучасна хореографія.

Після вручення призів і кубків відбувся гала-концерт. У ньому брали участь не лише учасники фестивалю, а й гості. Відтак на сцену вийшли народний ансамбль “Вдохновіння” із Маріуполя, дитячий ансамбль “Конфетті” з Кишинева та “Світанок” із Кіровограда, ансамбль бального танцю “Ніжність” з Макіївки (Донеччина), народний художній колектив “Барвінок” із Ковеля, “Поліський віночок” із Рівного, ансамбль сюжетного танцю “Картинки з виставки” з Бердянська та інші. Також виступив тернопільський ансамбль барабанщиків музичного училища ім. Соломії Крушельницької та соліст театру пісні “Мікст” Вадим Зарванський.
Під час конкурсу, як розповідають учасники, конкуренція була. Але це була цікава конкуренція.
- Цього року дуже багато цікавих та яскравих колективів, – каже хореограф ансамблю бального танцю “Ніжність” Юлія Дєругіна. – Було цікаво спостерігати за іншими колективами та позмагатися із ними.

Учасники цього ансамблю займаються вже більше восьми років. У цьогорічному конкурсі вони зайняли друге місце у віковій категорії від 16 до 25 років у номінації “Сучасний сюжетний танець”.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top