Головна / Арт-події / Павло Табаков подарував прем’єру пісні на слова тернополянки

Павло Табаков подарував прем’єру пісні на слова тернополянки

tabakov_77“Голосу країни-2” Павло Табаков познайомив шанувальників зі своїми інструментами, майстерно переспівав Queen і двічі виходив на біс.
Концерт у Тернополі відбувся 22 жовтня у “Березолі”.
- Ось лише нещодавно ви бачили мене на екрані телевізора в “Голосі країни”, – каже співак. – А зараз я стою перед вами. І дякую небесам, що я у Тернополі. Із вами дуже тепло!
Незважаючи на те, що в залі було прохолодно, зігрілися під час двогодинного вокального шоу і глядачі. “Жива” музика, тексти пісень і харизма співака створювали відповідну атмосферу.
- Одразу видно, що на сцені – хороша людина, яка випромінює позитив, – каже тернополянка Антоніна Хомик. – Немає жодного пафосу і нещирості. Тексти пісень – життєві. Під час виступу ми і підспівували, і підтанцьовували.
Павло Табаков цього вечора не лише співав, а й акомпанував собі на різних музичних інструментах. Зробив Тернополю й особливий подарунок – подарував прем’єру пісні на слова тернополянки Мар’яни Савки.
- Ось моя гітара, її звуть Мартуся (від назви фірми Martin)? – жартує співак. – Ну, а це, зрозуміло, Маша. Бо ж інструмент говорить сам за себе – Ya – maxa. Проте найулюбленіший інструмент – рояль, він – без ім’я. Мені дуже приємно, що зараз буде прем’єра пісні, адже текст написала тернополянка Мар’яна Савка. Це моя улюблена поетеса.
Наостанок Павла Табаков заспівав пісню “Ти моя”, під яку у залі засвітилось безліч телефонів. Після концерту тернополяни ще довго не відпускалди співака, брали автографи, фотографувались та розпитували про наступні концерти в Тернополі.
Довідка
Павло Табаков народився 27 квітня 1978 р. у Львові. Закінчив Львівську середню школу №45 і музичну студію при школі – по класу акордеона. Випускник Львівського музично-педагогічного училища (народне відділення, клас акордеону; клас хорового диригування) і Львівської музичної академії імені Миколи Лисенка (клас акордеона і диригування; грає також на фортепіано та гітарі). Працював у колективі “Менестрелі”. П’ять років є солістом та аранжувальником львівського октету “Орфей”. Згодом вів гурток самодіяльності студентського клубу Львівської державної фінансової академії. Був керівником ансамблю естрадної пісні “Майоран”.
Знає польську, англійську та французьку мови. Переможець телепроекту “Шанс”, а також проекту телеканалу 1+1 “Голос країни-2 (команда Діани Арбеніної).
Одружений (дружина Ольга – сценарист), виховує донечку Анастасію.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top