Головна / Арт-події / Павло Дворський отримав відзнаку міського голови Тернополя

Павло Дворський отримав відзнаку міського голови Тернополя

DSC_0262Концерт відомого українського виконавця й композитора Павла Дворського відбувся у Тернополі 19 жовтня. Народний артист України представив тернополянам ювілейну програму – з нагоди свого 60-ліття, а також 40 років творчої діяльності та 35-ти річчя пісні «Стожари», автором музики якої він є. Концерт супроводжував симфонічний оркестр Чернівецької філармонії.
Від імені міського голови Тернополя привітав артиста начальник управління культури і мистецтв міськради Олександр Смик: «Пане Павле, дякуємо вам за творчість. Ваші пісні давно стали народними і перетнули всі кордони, до найдальших країв, де живуть українці. У цьому році Ви відзначили свій 60-літній ювілей. Вітаю вас з цією датою. І щиро зичу ще багатьох років творчості. Чекаємо від Вас ще нових пісень — мелодійних, глибоких, патріотичних, ліричних. Дай Вам, Боже, здоров’я, натхнення і всіх гараздів на многії літа!»
За багатолітню творчість та вагомий внесок у розвиток української пісні Олександр Смик вручив Народному артисту нагородну відзнаку міського голови Тернополя.

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top