Головна / TOP / Олеся Гудима: У Тернополі є багато творів мистецтва, – то чому б їх не експонувати

Олеся Гудима: У Тернополі є багато творів мистецтва, – то чому б їх не експонувати

1374260_620859667965295_447660097_nМи вже писали про мистецький проект «Присутність», який організовує незалежна арт-група «Сновиди». Нагадаємо, 7 грудня у Краєзнавчому музеї 37 художників представлять свої твори. Про ідею проведення заходу ми розпитали у куратора проекту Олесі Гудими.

- Олеся, знаю такі заходи ти організовуєш не вперше, чия ідея мистецького проекту «Присутність»?
- Незалежна арт-група існує вже три роки, ідея проведення моя і Олега Семціва.

-       - Які твори будуть представлені на проекті?
- В межах проекту будуть представлені твори митців з Тернополя та Бродів. Наш почесний гість – фронтмен гурту “Нічлава” та автор легендарної пісні “Вставай,Сонце”, Андрій Підлужний.

- Цікава назва для мистецького заходу
- Назва проекту “Присутність” має свій смисл: кожен з нас був і є присутнім у певному моменті , у своїй дійсності, кожен провів це відчуття крізь себе. От і картини вийшли різні, багатошарові. Скільки буде картин, буде відомо згодом.

- Що хотіли б донести проектом?
- Чому ми це робимо? Тому що, не можемо цього не робити. У Тернополі є багато творчих людей, багато творів мистецтва, – то чому б їх не експонувати.

Тернопіль здавна був торгівельним містом, але я б хотіла зазначити, що сьогодні він дуже мистецький, дуже творчий. Цим проектом хотілось би популяризувати мистецтво Тернополя, розповіла Олеся.

Новинний сайт “На Валовій” є інформаційним партнером проекту “Присутність”. Ми будемо повідомляти наших читачів про усі новинки даного заходу.

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top