Головна / Суспільство / Олеся Гудима: Дозволити цьому бути

Олеся Гудима: Дозволити цьому бути

178464_617247798326482_1156034961_oМи хочемо бути живими для тих, хто нас любить. Художник живий — доки є переживання, яке викликає емоції у глядача, поет живий — доки закохані ловлять істину у його словах, тренер живий — доки команда грає в одному дусі, музика живий — доки не стихають звуки. Всі ми відчуваємо себе живими — коли прислухаємося до свого тіла і… — коли тіло прислухається до світу. Якщо ви ще не втомилися читати, то скажу одне — життя — це співчуття— “прислухання” до свого духу. Зупиніться на хвилину — увійдіть в цей єдиний час, вимкніть звук, зір, чутливість — саме тут ви живі тотально, ви не спите в ілюзії, саме в цю мить Бог дає вам усе необхідне, що потребуєте. Я не є автором цього відкриття, лише — свідком ситуацій, в яких люди живуть тотально. ВОНИ ТВОРЯТЬ ІСТОРІЮ НАШОГО МІСТА, а не посадовці, з своїми платними безтурботними нарисами про “покращення системи”.

Рік тому, займаючись арт-терапією, я зустріла в онкологічному відділенні двох дівчат- волонтерів: Марію Гнатів та Лілю Домарацьку, які допомагали ослабленим діткам. Вони знаходили кошти для лікування (йдеться про десятки тисяч грн. ), зробили ремонт у тому ж відділенні, купили меблі,медичний апарат (для аналізу крові іт. п ) і майже чи не щодня були ПРИСУТНІ там, одним словом — робили все можливе і навіть більше, аби не дати хворобі ходу далі . Це надто багато для двох справжніх-звичайних дівчат.

Ми пристрасні, коли занурюємося у свої бажання, коли просимо Бога аби здійснив їх, але часто з”являємося до Нього з порожніми руками. Хочемо ВЗЯТИ.

Людина йде вперед , коли ДАЄ.

Місяць тому — за досить цікавих обставин я зустріла Олю Самборську та Віру Білинську, волонтерів з організації “Ковчег”. Вже цілий океан часу вони доглядають за безпритульними тваринами, годують, лікують — і це при тому, що меценатів як таких просто немає. Люди помилково вважають, що ця спільнота на чолі з її засновником Олегом Громом має відношення до ресторану (власник М. Гросуляк) у якого схожа назва — “Ковчег” і що підтримки вона не потребуює. Дівчата працюють безкоштовно, навіть більше — вони знову ж таки зауважте – вклаДАЮТЬ власні кошти, титанічні сили, енергію. А знаєте чому? Тому що вони просто не можуть цього не робити…

Уявіть собі, що час розпадається. Тисячі яскравих променів — це ваша Любов —можливість жити тотально, бути потрібними цьому світові — бути цим світом.

Джерело: Сорока

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top