Головна / Спорт / Олена Підгрушна: “На тренуваннях чистили сніг і грали в хокей”

Олена Підгрушна: “На тренуваннях чистили сніг і грали в хокей”

42101Українська чемпіонка світу з біатлону проміняла медовий місяць з чоловіком- депутатом на тренування.

- Щойно повернулася зі збору в Румунії, де ми тренувалися два тижні, – каже Олена. – В останні чотири дні досить несподівано випав сніг, причому досить багато – 20 см. І його довелося прибирати з траси, адже ми ще займаємося на лижероллерах і не були готові до снігу.

- У яких умовах тренувалися?

- Ми з хлопцями просто ходили і захоплювалися – з нашими реаліями не порівняти. Власник готельного комплексу, де ми жили, просто фанатично працює над тим, щоб розширити його і зробити зручним для туристів. А не як наші. Адже у нас є гори, гарні можливості розвивати спортивну інфраструктуру, туризм, але ніхто, на жаль, не поспішає зробити щось корисне. Румунська ж господар – бізнесмен вже зробив там тенісні корти, тренажерний зал, майданчики для хокею і футболу.

- Випробували їх?

- Замість звичайних тренувань грали з дівчатами в хокей на штучній траві. Самі ділилися – і рубалися.

- До речі, а як ситуація з біатлонної трасою біля вашого рідного Тернополя, за яку розгорнулася маленька війна?

- Поки що все заморозили – ліс-то вирубали, але нічого поки не будують.

- А що це за Кубок Балкан, де збірна України взяла всі призові місця?

- Насправді це був відкритий чемпіонат Румунії, в який ми і заявилися. Раніше білоруси точно так само брали участь в українському чемпіонаті. Ну і ми там всіх порвали (сміється). Для нас ці гонки стали контрольними тренуваннями. Їздили на лижероллерах, тільки траси вийшли нестандартної протяжності: спринт – 7,1 км замість 7,5, а на гонці переслідування – 8,5 км замість 10.

- І як результати?

- У спринті я програла Валі Семеренко півтори секунди (зробили по одному промаху), а в персьюті вже я перемогла при двох промахах. Румуни за призові місця навіть видали нам кубки та грамоти.

- Які найближчі плани?

- Ось на кілька днів заскочили додому і незабаром поїдемо на перший сніг до Фінляндії. Там вже будемо довше, ніж у Румунії. Потім заглянемо додому на 3-4 дні і поїдемо до Норвегії. А там вже наприкінці листопада і старт Кубка світу в шведському Естерсунді.

- Часу на медовий місяць не викроїли?

- Та про що ви говорите?! За п’ять місяців після весілля (з нардепом від “Свободи” Олексієм Кайдою. – Авт.) Ми бачилися, напевно, днів 10. Навіть зараз чоловік – у Києві, а я – у Тернополі.

Джерело: vesti.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top