Головна / Економіка / Неприйнятий обласний бюджет позбавив місто 13 мільйонів

Неприйнятий обласний бюджет позбавив місто 13 мільйонів

l-qx8rfao3qБюджет Тернополя за 9 місяців 2013 року недоотримав чимало коштів. Значна сума не надійшла як дотація з обласного бюджету.
Про виконання бюджету-2013 і зміни до нього повідомили на засідання виконкому 30 жовтня.
- У вигляді дотацій з обласного бюджету мали виділити 13 млн грн, – каже головний фінансист міста Надія Кучер. – Та кошти не поступили через те, що бюджет досі не прийняли. Ці гроші мали піти на Центр для незахищених верств населення.
Якщо аналізувати план щодо власних надходжень, то бюджет міста за 9 місяців виконали на 100,7% . Понад норму плану отримали 2,1 млн грн. Не виконали план із податкових надходжень. До загального фонду недоодержали 4,5 млн грн, за субвенціями – 18,6, додає Надія Кучер. Щодо змін до бюджету, то усі зайві кошти з міської казни спрямують на заробітні плати бюджетникам та оплату за теплоенергії.
- На зарплати спрямують 1 млн 141 тис. грн, на теплоенергію – 670 тис. грн, – продовжує пані Кучер. – За рахунок субвенцій виділять 95 тис. грн на капітальний ремонт Станцій швидкої допомоги. На Малашівську сільську раду виділять 50 тис. грн. На капремонт бібліотеки №2 для дорослих спрямують 70 тис. грн. Додаткові кошти спрямують на сферу охорони здоров’я, зокрема – на проект стерилізації бездомних тварин.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top