Головна / Арт-події / Нас не раз виганяла міліція, – каже одна з продавщиць квітів

Нас не раз виганяла міліція, – каже одна з продавщиць квітів

mdy562Квіти біля “Зеленої” церкви, що на вулиці Руській, продають, зайнявши добрячий шмат тротуару. Хоча стихійну торгівлю там давно заборонили.

- Нас не раз виганяла міліція, – каже одна з продавщиць квітів. – Ми тоді переходили на протилежну сторону вулиці. Але там на нас сваряться продавці з магазинів. Адже вони теж продають квіти. От і немає куди нам подітися.

Продавці самі пропонують квіти перехожим. Хризантеми – за 10 гривень, троянди – від 5 до 15 за штуку. Кажуть, що на свята ціни не піднімають. Проте тернополяни не дуже поспішають розкуповувати букети.

Нагадаємо, ще влітку міський голова Сергій Надал доручав сформувати щоденні групи, залучити санепідемстанцію та всю потрібну техніку для демонтажу точок стихійної торгівлі та вилучення товарів у продавців. Найбільшими центрами стихійної торгівлі у Тернополі називали вулиці Шептицького, Живова та Чорновола. Під час цих перевірок виявили 37 тимчасових об’єктів торгівлі, встановлених без відповідних погоджувальних документів. На них накладали адмінпротоколи.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top