Головна / Арт-події / На Тернопільському ставі з’явиться яхт-клуб

На Тернопільському ставі з’явиться яхт-клуб

16_deyneka-207x300Понад рік обговорюється ідея перетворення гребного каналу нашого ставу на своєрідне олімпійське містечко. Навіть під час офіційного візиту віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко спеціально викроїв час, аби поглянути на потенціал Тернопільського ставу і каналу, зокрема. Нагадаємо, що ідея створення спортивної і відпочинкової зони в цьому місці належить міській раді, яку підтримала і облдержадміністрація.

Начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека каже, що фінансово посприяти у реалізації задумів пообіцяли і у Міністерстві молоді і спорту.«Тернопільський гребний канал у радянські часи був дублером Крилатського в Москві. Тоді в нас відбувалося багато змагань із веслувального спорту, – розповідає Юрій Дейнека. – Сьогодні канал, на жаль, занедбаний. Із пропозицією створити на ньому потужний спортивний центр ми звернулися в Міністерство молоді і спорту, де нам обіцяли підтримку в наданні коштів. Проект розроблено спільно з облдержадміністрацією. На його реалізацію потрібно 30-40 мільйонів гривень. Ці кошти себе виправдають, адже наше місто завжди славилося спортсменами водних видів спорту – і на байдарках, і на каное. А в ТНЕУ свого часу була сильна веслувальна секція, в якій виховали чемпіонів України і Радянського Союзу».Окрім цього, за словами посадовця, наступного року в межах готелю «Галичина» буде відкрито парк водних розваг. Проект цього парку уже розроблено. «Спільно із КП «Тернопільелектротранс» приватні підприємці повинні відремонтувати причал на цій території. До речі, інвесторами стали підприємці міста. Вони готові вкласти 10 мільйонів гривень, додав Юрій Дейнека. – Вхід і розваги будуть платними, хоча в угоді міської ради буде передбачено певний соціальний пакет. Але це все буде детальніше обговорюватися, коли завершиться будівництво».Зацікавилися розвитком інфраструктури ставу і польські інвестори. «Спільно із поляками розроблено проект побудови масштабного парку із готелем та іншими закладами, – ділиться планами посадовець. – Невдовзі має бути поїздка нашої делегації до Польщі, де буде детальне обговорення планів. До речі, завдяки такому парку до бюджету міста щороку надходитиме 3 мільйона доларів. Також є проект щодо побудови яхт-клубу. Такі підприємці, як Віктор Дрозд та інші, мають бажання долучитися до цього».

Джерело: Тернопільський прес-клуб

ТГН

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top