Головна / Арт-події / На Тернопільщині представлено заступника прокурора області

На Тернопільщині представлено заступника прокурора області

51Прокурор Тернопільської області Геннадій Мовчан представив колективу, районним прокурорам та прирівняним до них прокурорам новопризначеного заступника прокурора області – Владислава Янюка.

14 жовтня 2013 року у прокуратурі Тернопільської області відбулось офіційне представлення колективу, районним прокурорам та прирівняним до них прокурорам новопризначеного заступника прокурора області – старшого радника юстиції Владислава Юрійовича Янюка.

Владислав Юрійович переведений з посади начальника Першого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Довідка:

Народився Владислав Юрійович Янюк 3 травня 1979 року у м. Костянтинівка Донецької області. У 2001 році закінчив Донецький національний університет та у 2011 році – Національну академію прокуратури України.

В органах прокуратури працює з липня 2001 року на різних посадах у прокуратурах Донецької області, Автономної Республіки Крим та Генеральної прокуратури України.
Наказом Генерального прокурора України від 10 жовтня 2013 року Владислава Юрійовича призначено заступником прокурора Тернопільської області.

Джерело: За Збручем

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top