Головна / Кримінал / На Тернопіллі діяла злочинна схема передачі землі у приватну власність

На Тернопіллі діяла злочинна схема передачі землі у приватну власність

758a4a2-54885392Керівник аграрного господарства розробив злочинну схему, за якою його родичі незаконно та безкоштовно отримували у приватну власність державну землю. Посадовець фіктивно ввів до складу фермерського господарства двох своїх онуків, студентів вишів Тернополя та Одеси, які участі у сільському господарстві не брали.

Далі на підставі документів з недостовірними даними, які посадовець підготував та скерував у райадміністрацію, з державної власності на користь підставних осіб незаконно вибло 2,5 га землі загальною вартістю майже 50 тисяч гривень. Злочинна схема передбачала ліквідацію фермерського господарства одразу після одержання державних актів на землю із залишенням права власності за рідними керівника підприємства.

Прокуратура Теребовлянського району скерувала до місцевого суду позовну заяву про визнання недійсним державного акту на право приватної власності. За рішенням суду позов прокуратури задовольнили та незаконне право власності на земельну ділянку припинили.

Теребовлянський районний суд визнав керівника фермерського господарства винним у вчиненні зловживань у сфері земельних відносин та засудив згідно з санкцією інкримінованого злочину, передбаченого частиною першою статті 364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top