Головна / Арт-події / На фестиваль у Тернопоіль приїхали з Хмельницького, Києва, Львова

На фестиваль у Тернопоіль приїхали з Хмельницького, Києва, Львова

d3126-27 жовтня в Тернополі на Театральному майдані проходить Перший гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда». Тільки у перший день дійство відвідали тисячі тернополян та гості міста.
«На фестиваль приїхали екскурсії туристів з Києва, Львова, Хмельницького. У неділю чекаємо гостей ще з інших міст. Сподіваюся, що «Галицька дефіляда» стане доброю традицією, сподобається тернополянам і гостям. Думаю, у перспективі такий фестиваль відбуватиметься раз в квартал. Можливо, наступний раз буде на Старий Новий рік чи після Різдва, весною – після Великодня, влітку на Івана Купала», – повідомив Міський голова Тернополя Сергій Надал.
Вперше в новітній історії Тернополя ресторатори-організатори фестивалю (власники закладів «Самогонна ресторація», «Максим», «Рандеву», «Хутір», «Коза», «Назарія», «Чумацький табір», «Коловорот», «День і ніч», «Кнайпа 1540») об’єдналися в Гільдію рестораторів.
«Унікальна наша земля, унікальний народ. Ми хочемо показати традиції Галичини, як ми забавляємося, як харчуємося. Всю свою історію галичани споживали натуральну їжу. Зараз ми йдемо в Європу і треба з чимось йти. Думаю, цей фестиваль доречний. Ті ресторани, які представлені на фестивалі відмовилися додавати до страв підсилювачі смаку, глутамінат натрію, приправи і соуси кількох відомих європейських виробників, які не мають нічого спільного з органічною їжею. Ми пропагуємо тільки своє, обєдналися з місцевими сільгоспвиробниками і фермерами під гаслом «З ферми і городу для свого роду!». Зараз утворилася гільдія рестораторів Тернополя. І це вже сила. Здавна Тернопільщина біла центром натурального сільського господарства і органічної їжі. Але раніше ми про це не говорили, а тепер відкрито заявляємо», – вважає автор ідеї фестивалю і власник мереж закладів «Самогонна ресторація» Михайло Гросуляк.
Саме галицькі традиції були використані в приготуванні страв та напитків на фестиваль.

Джерело: Економічний простір

 

d35

d36
d32

d33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

d34

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top