Головна / Арт-події / На дитмайданчику – декоративна трава за 100 тисяч

На дитмайданчику – декоративна трава за 100 тисяч

1159185Новий дитячий майданчик, що на бульварі Д.Галицького, – уже з новим покриттям. Обійшлося воно міському бюджету у 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, цей дитмайданчик відкрили напередодні Дня міста, у кінці серпня. Старе покриття, як виявилося ще тоді, було небезпечним для дітей. Тому територію нещодавно вкрили декоративною травою.

- Спершу тут був цемент, засипаний піском, – говорить тернополянка Тетяна Волошин, яка часто гуляє на дитмайданчику із сином. – Діти після ігор тут поверталися брудні. А ще – кашляли через те, що надихалися цементу. Тут як туман висів. Ось – тепер поклали декоративну траву, але її навіть по краях не склеїли.

На бульварі грається щовечора багато дітей. Батьки довго чекали на зручне місце для прогулянок із дітьми. Хоча, коштів на їхню думку, пішло на майданчик вочевидь забагато.

- Ви бачите це покриття? Це смішно, що на нього виділили 100 тисяч, – каже тернополянин Андрій Навроцький. – Хоча майданчик тут – доречний. Пивні намети можна знайти на кожному кроці, а от хорошого місця для дитячих забав у цьому районі взагалі досі не було.

Небезпечним на майданчику, на думку батьків, було не лише покриття. Люди вважають недоречною там і гірку.

- Бачите: вона – із гострими кінцями, – продовжує Андрій Навроцький. – Я свою дочку сюди не пускаю. Дитина може покалічитися об ці залізяки. Це ж не майданчик для екстриму…

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top