Головна / Суспільство / Моє життя у Тернополі

Моє життя у Тернополі

DSC02509Я давно хотів розпочати написання історій про наше місто і своє життя в ньому, тому розпочну саме зараз., пише на своїй сторінці “Мирний Тернополянин”

Я – типовий тернополянин, нічим не відрізняюсь від вас, кожного дня їжджу по вбитих життям, а точніше, правлячими домінантами дорогах, зустрічаюсь з добровільними внесками торгово-розважальних закладів покращуючих життя (освітніми, медичними, податковими і т.д.), управлінцями, займаючими посади на засадах муніципального альтруїзму та з іншими особливостями простого буденного життя у Тернополі.

Деякими короткими історіями я хотів би поділитись з вами.

Я вважаю що наше місто має великий потенціал стати таким як його уявляють – затишним європейським містом з приємними та життєрадісними людьми, але у ньому є достатньо проблем та перешкод на шляху до досягнення цієї мети, тому і люди такі заклопотані і життя в ньому має свої недоліки. Та, незважаючи на все, порівнюючи з іншими містами України, кращого за наше місто я не зустрічав.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top