Головна / Політика / Міські проблеми тепер вирішуватимуть на нарадах

Міські проблеми тепер вирішуватимуть на нарадах

08_fullНаради для ефективного та якісного реагування на наявні проблеми започатковують у міській раді Тернополя.
Розпорядження “Про проведення нарад” від 29.10.2013 р. за №400 підписав міський голова Сергій Надал.
- Нагальної потреби у такому кроці немає, – стверджує радник міського голови Максим Черкашин. – Це – стратегічне рішення. Йдеться про шлях, який дозволить якомога швидше вирішити питання – шляхом прямого спілкування, а не тривалих переписок. Скажімо, раптом виникло питання щодо містобудування. Ми запрошуємо керівника відповідної контролюючої служби, працівників нашого відділу архітектури і все терміново вирішуємо. Аналогічно – з іншими питаннями.
Зрештою, учасники подібних нарад – не працівники міськради також зможуть швидко дізнатися всю інформацію, якщо у них є питання до представників влади. Це радним мера вважає ще одним “плюсом” новації.

ЦИТУЄМО оригінал тексту, підписаний міським головою:
“З метою забезпечення оперативного, ефективного, якісного реагування на наявні проблеми, а також для попередження їх виникнення у муніципальній сфері, обговорення поточних і проблемних питань у життєдіяльності міста, прийняття відповідних рішень щодо їх врегулювання, задоволення інтересів, захисту прав і свобод жителів міста Тернополя, керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про ветеринарну медицину», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про міліцію», «Про пенсійне забезпечення», «Про захист прав споживачів», «Про державний бюджет України на 2013 рік», «Про антимонопольний комітет України», «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 р. №1850-р «Про забезпечення здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», указами Президента України від 18.03.2013р. №141/2013 «Про Міністерство доходів і зборів України», від 24.03.2012р. №212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації»:

1. Проводити міжгалузеві наради при міському голові за участю представників: Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області, Головного управління ветеринарної медицини у Тернопільській області, інспекції Держархбудконтролю в Тернопільській області, Тернопільського обласного управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області, Тернопільської обєднананої державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Тернопільській області, управління Пенсійного фонду України в м.Тернополі, Тернопільського обласного управління у справах захисту прав споживачів, Тернопільського міського відділу УМВС України в Тернопільській області, Управління Державної казначейської служби України у Тернополі, Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Тернопільського міського відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області.
2. Визначити, що проведення нарад буде відбуватись в залі засідань Тернопільської міської ради за адресою, вул. Листопадова, 5.
3. Управлінню організаційно-виконавчої роботи міської ради здійснювати:
3.1. Формування проекту порядку денного наради за поданнями керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних підприємств, установ і організацій та керівників територіальних органів державної виконавчої влади.
3.2. Запрошення на нараду та реєстрацію учасників, ведення протоколу наради та оформлення відповідних доручень.
4. До участі у нараді, за необхідністю, можуть залучатися інші представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування контролюючих та інспектуючих органів та представники громадськості.
5. За погодженням міського голови до участі у нараді можуть бути запрошені представники ЗМІ.
6. Контроль за виконанням розпорядження даного розпорядження залишаю за собою”.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top