Головна / Політика / Мільйонер з Тернопілля заключив одну з найбільших угод вересня

Мільйонер з Тернопілля заключив одну з найбільших угод вересня

ukrainagutaМільйонер з Тернопілля заключив одну з найбільших угод вересня. Антимонопольний комітет України 27 вересня дозволив компанії «Цукровий холдинг «Т-Цукор», яку контролює засновник агрохолдингу «Мрія» Іван Гута, купити ТОВ «Цукровий завод «Городенка». Операція буде здійснена шляхом купівлі через кіпрську Trondez Limated, яка володіє заводом. Переговори про придбання цукрового заводу Гута вів з 2010 року. Завод належав чотирьом власникам, що, за зізнанням Гути, ускладнювало завершення угоди. Імена колишніх власників не розголошують. До холдингу «Т-Цукор» уже зараз входить шість цукрових заводів у Тернопільській області, загальна потужність переробки – 21 тис. тонн цукрового буряка на добу. Згідно з повідомленням АМКУ, це придбання забезпечить компанії понад 50% голосів у вищому органі управління цукрозаводу .

2010 році завод у Городенці, що простоював багато років, модернізовано і запущено, а на йорго базі створено нову юридичну особу – ТОВ. Потужність з переробки становить 2,5 тисяч тонн цукрового буряку на добу. Виручка 2012 року – 49 млн. грн.., збиток – 18 млн. грн.

Джерело: Погляд

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top