Головна / Здоров’я / Хворі на псоріаз отримають поради фахівців

Хворі на псоріаз отримають поради фахівців

getty_rf_photo_of_man_holding_headКонсультувати хворих на псоріаз 29 жовтня  будуть провідні фахівці Тернополя.
Нагадаємо, 29 жовтня з ініціативи Міжнародної федерації асоціацій псоріазу, поданої у 2004 р., відзначають Міжнародний день псоріазу. “Українська асоціація псоріазу”, як член міжнародної федерації асоціацій, приєдналася до цієї ініціативи у 2009 р.
- У цьому році, згідно із наказом №56 МОЗ України від 24.09.2013 р. в Україні відбудуться Національні дні псоріазу, – каже працівник прес-служби департаменту охорони здоровя обладміністрації Світлана Гуменна. – Триває він від 22 до 31 жовтня.
У рамках цього заходу фахівці прагнуть актуалізувати проблему такого важкого захворювання, як псоріаз.
- Усі інформаційно-освітні заходи проведуть, аби привернути увагу громадськості до соціально-значимого захворювання, – каже вона. – Крім того, ми надамо можливість лікарям отримати найсучасніші дані щодо діагностування, контролю та лікування псоріазу.
Отримані нові знання допоможуть пацієнтам ефективніше боротися з хворобою. Прикрим є той факт, що значна частина хворих на псоріаз в Україні досі не знає про новітні методики лікування, не знає про можливість отримання професійної консультації щодо профілактики, лікування, методів контролю захворювання.
- Багато лікарів і пацієнтів працюють та живуть за старими стереотипами: лікарі призначають, а пацієнти отримують медикаменти, які давно забули в розвинутих країнах світу, – додає співрозмовниця. – Хвороба прогресує, перебіг стає важчим, нерідко він призводить до інвалідизації. А так не має бути…
До речі, тепер як лікарі, так і пацієнти можуть отримувати найновішу інформацію про всі аспекти хвороби псоріаз на сайті “Українська асоціація псоріазу”, у відповідних рубриках.
Довідка
Увага! У вівторок, 29 жовтня, із 9.00 до 14.00 в КУТОР “Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер” будуть консультувати:
- зав. диспансерним відділом, к. м. н. Шкробот Т. С.,
- позаштатний дерматовенеролог відділу охорони здоров’я Тернопільської міськради Глушок О.К.
Натомість із 14.00 до 20.00 того ж дня хворі зможуть порадитися з лікарями поліклінічного відділення, в кабінетах №4, 7, 8.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top