Головна / Культура / Хлопчик з Тернопільщини заспіває для Папи Римського

Хлопчик з Тернопільщини заспіває для Папи Римського

57_sasanchyn-300x166Роман Сасанчин став відомим на усю Україну завдяки участі в пісенному дитячому шоу на центральному телеканалі. Хлопчика не обрали судді для участі у подальших турах телешоу, але визнали його талант.
До того ж, у соціальній мережі, Інтернет-ЗМІ про Ромчика багато писали, тривала справжня народна інформаційна кампанія на підтримку талановиту із села Садки Заліщицького району. Ромчик після цього виступає на багатьох сценах, його запрошують центральні та обласні телеканали на прямі ефіри. З першого вересня цього року хлопчик пішов вчитися до музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької у Львові. У червні він взяв участь у відбірковому турі міжнародного конкурсу сучасної релігійної пісні “Пісня серця”. На цьому конкурсі він заспівав пісню, до якої сам написав слова. Вона називається “Крила життя”. Музику до пісні написав священик. Авторська пісня принесла Ромчикові перемогу серед однолітків. Тепер на Романа Сасанчина очікують концерти по усій Європі. Окрім цього, він матиме можливість співати для Папи Римського.
Кореспонденти ІА “7 Днів-Україна” поспілкувалися із мамою талановитого хлопчика – пані Євдокією.
– Я тішуся його перемогою, але не знаю ще, чи його відпустять під час навчання зі школи до Ватикану. Якщо не дозволять, то поїде під час канікул. Та й концерти це добре, але треба, щоб він і освіту добру здобув. Ще не знаю, коли буде він їхати до Ватикану, за які кошти. Чи то церква повністю все організує, чи як – не знаю ще, – каже пані Євдокія.
– Ромчик тепер часто виступає на концертах?
Ні. Тепер трохи менше, бо навчатися пішов з першого вересня. Але має мати виступ у листопаді у своїй школі, а також у грудні у філармонії Львова. До першого вересня він часто виступав на різних концертах по Тернопільській області. Йому і платили трохи за ці виступи, хто як, але менше тисячі не давали.
Навчання у музичній школі безкоштовне?
Безкоштовне, але видатки все одно є. За гуртожиток мушу заплатити щомісяця 70 гривень, на дорогу треба дати, ще на витрати щомісяця – не менше 200 гривень. У школі харчують, але їсти теж дитині везу. А я не працюю зараз, шукаю роботу. Я працювала в сільській раді черговою. Скоротили. Чоловік інвалід.
Ви задоволені тим, що дитина навчається у спеціалізованій музичній школі?
Я задоволена, бо дитина розвиває свій талант. Таких шкіл в Україні є тільки чотири. Там він вчиться на акордеоні і фортепіано грати, займається вокалом. Там є хороші вчителі, вихователі. Він цілий день на навчанні, має лише дві години на відпочинок.
Джерело: 7 Днів

ТГН

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top