Головна / Освіта / Галицький коледж матиме власний дерев’яний храм

Галицький коледж матиме власний дерев’яний храм

10297654mХрест на місці зведення студентського дерев’яного храму на території Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола освятив владика Василій Семенюк 14 жовтня.

Помолитися із митрополитом на вул. Лепкого, 12, тобто на місці, де невдовзі стоятиме святиня, прибули священики Тернопільського деканату, кілька сотень студентів навчального закладу. Були там і педагогічний колектив на чолі із директором Марією Баб’юк, і мешканці навколишніх будинків, повідомляє сайт http://www.tze.org.ua.

- У храмі молоді хлопці і дівчата зможуть знаходить душевний спокій і розраду, – каже Архиєпикоп Василій Семенюк, запрошуючи студентів і вірних усіх конфесій приходити на молитву до майбутньої церкви. – У храмі перебуває Христос, який потішить нас, Він розрадить нас, Він нам дасть добру думку, Він поведе нас доброю дорогою.

Владика сказав, що студентську каплицю спорудять на честь празника Покрови Пресвятої Богородиці. Тому весь навчальний заклад буде під Її покровом.

- Матір Божа буде нас у цьому храмі вислуховувати, – додає отець.

Директор коледжу Марія Баб’юк подякувала митрополиту за благословення та старання, щоб на території коледжу з’явилася святиня.

- Храм слугуватиме на лише студентському братству, викладачам коледжу, а сюди, до нашого Господа, зможуть прийти тернополяни, – додає директор. Вона також подякувала отцю Андрію Янішевському із Архикатедрального собору за багатолітню працю у навчальному закладі та викладання християнської моралі.

- Маючи духовні та національні надбання, ми побудуємо Європу в Україні, – зазначила директор коледжу. – Я свято вірю, що Христова свіча, яка буде запалюватися і горіти тут, у нашій церкві, буде єднати нас у молитві, а Боже благословення буде приносити у кожну нашу родину здоров’я і радість…

Відповідальним за будівництво храму владика призначив отця Петра Порохонька, помічника економа Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

До речі

Якщо цей храм зведуть, то в Тернополі буде ТРИ дерев”яних церкви. Перша – у Старому парку, зведена за кошти меценатів, друга – лемківська на вул. Львівській (на неї нині збирають кошти).

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top