Головна / TOP / Єдиний внесок тернополяни сплачуватимуть в Головне управління Міндоходів

Єдиний внесок тернополяни сплачуватимуть в Головне управління Міндоходів

0GOMU0913До уваги платників податків! Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тепер прийматиме не Пенсійний фонд, а Головні управління Міндоходів та їх територіальні органи. Відповідно і звіти про суми нарахованого єдиного внеску відтепер треба подавати до органів доходів і зборів. Змінились і рахунки для сплати податків. Їх номери можна знайти на офіційних сайтах, у банках та у Центрах обслуговування платників податків.

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування українці тепер сплачуватимуть не в органи Пенсійного фонду, а в Головні управління Міндоходів та їх територіальні органи. При цьому за Міністерством залишилось адміністрування єдиного внеску, за Пенсійним фондом і фондами соціального страхування – ведення реєстру застрахованих осіб та нарахування і виплата пенсій, дотацій, лікарняних. Такі зміни почали діяти з 1 жовтня цього року.

- Юридичні особи, роботодавці і фізичні особи-підприємці,яківикористовують найману працю фізичних осіб на умовах трудового договору зобов’язані формувати та подавати такий звіт до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, який у даному випадку – календарний місяць, – розповідає перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник.

Звітний період для підприємців-спрощенців – один рік. Такий звіт вони мають подавати до 10 лютого.

- Також раз на рік до 1 травня, наступного за звітним періодом, звітність єдиного внеску подають фізичні особи, які займаються незалежною професійною діяльністю і отримують від неї дохід, за умови,що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями.Звітний період – 1 рік, – каже Марія Мельник.

Звіти про суми нарахованого єдиного внеску відтепер треба подавати до органів доходів і зборів. Подавтківці нагадують, подати звіт можна в електронному варіанті. Ключі для його подання можна отримати у Центрах обслуговування платників податків за адресою Білецька,1 у Тернополі та Шевченка, 23 у Чорткові. Сплачувати єдиний внесок тепер треба на рахунки органів Міндоходів. Номери цих рахунків можна знайти на їх офіційних сайтах у розділі “Новини”, на стендах у Центрах обслуговування платників податків та в банках.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top