Головна / TOP / Другий в Україні паспортний центр обслуговування громадян відкрився у Тернополі

Другий в Україні паспортний центр обслуговування громадян відкрився у Тернополі

10296464mДругий в Україні паспортний центр обслуговування громадян відкрився у Тернополі.

Там жителі нашого краю, незалежно від місця реєстрації, мають можливість зареєструватися, пройти усі процедури оформлення документів і отримати закордонний паспорт.

Працівники нового «Паспортного сервісу», створеного на базі державно підприємства «Документ», обіцяють зручність в оформленні паперів і незначні на це затрати часу, близько 20 хвилин.

Тернопільське державне підприємство «Документ» працює у місті уже 10 років. Щодня сюди приходять близько півсотні громадян, аби оформити документи для виїзду за кордон. З 2011 року підприємство передане до сфери управління Державної міграційної служби України. Відтоді асортимент запропонованих послуг розширився, збільшилась і кількість відвідувачів. Тож нині, дбаючи про зручність тернополян, у підприємстві відкрили новий центр оформлення та видачі закордонних паспортів.

- Це друга ластівка в Україні, – каже генеральний директор ДП «Документ» Андрій Кишинський. Перша ластівка – це був центр обслуговування громадян у Києві. І от, не проходить багато часу, і вже відритий інший центр. Завдання держави зробити життя громадян зручним і комфортним. Що стосується відкриття цього центру, тут дуже красиво і комфортно, але багато роботи ще попереду».

Оновлений центр надає громадянам України можливість в максимально комфортних і зручних умовах без великих черг отримати документи, які дозволяють виїзд за кордон, – каже директор тернопільської філії Ольга Біловус. Визначивши які послуги потрібні людині і чи є для цього необхідні папери, працівники центру заповнять усі необхідні документи. Для оплати послуг безпосередньо в центрі працює термінал. Тут же людина може сфотографуватись і підписати усі необхідні документи.

У тернопільському центрі обслуговування громадян, – розповідає Ольга Біловус, – працюють двоє працівників Державної міграційної служби і двоє інспекторів державного підприємства «Документ». Тут виготовляють терміновий закордонний паспорт за 10 днів і простий закордонний паспорт за 30 днів.

Закон України передбачає зручність та доступність послуг з надання міграційної консультації, – зазначає начальник Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області Томаш Вербич. Тож оновлений центр обслуговування громадян дає можливість забезпечити тернополянам гарантовані конституцією права. «В умовах обмеженого фінансування управлінню ДМС буває дещо складно створити зручні умови для громадян, – каже він,- і в цьому ракурсі є дуже позитивна допомога ДП «Документ». В чому зможуть пересвідчитись жителі Тернополя і області , які відвідають установу і отримають послуги»10.21

До речі, у вересні цього року державне підприємство «Документ» виграло конкурс з надання адміністративних послуг Державної міграційної служби України.«Паспортний сервіс» працює у місті Тернополі на вулиці Руській 17 з понеділка по п’ятницю. Послуги для оформлення закордонних документів надаються з 9 до 16 години.

А незабаром, – зазначає перший заступники генерального директор ДП «Документ» Петро Комар,- такі ж центри обслуговування громадян відкриють у Львові та Донецьку. Готуються до поліпшення надання паспортних послуг і у Рівному та Івано-Франківську. А вже в найближчі півроку в планах керівництва державного підприємства відкрити центри «Паспортного сервісу» в усіх областях України.

Джерело: 20minut.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top