Головна / Арт-події / Для стрибків з парашутом у Тернополі потрібен паспорт та ідентифікаційний код

Для стрибків з парашутом у Тернополі потрібен паспорт та ідентифікаційний код

yp_bWyUO-SMДля першого стрибка з парашутом у Тернополі вам необхідно мати з собою: паспорт, ідентифікаційний код , спортивну форму, не менш як 400 грн і бажання стрибнути!

Загалом охочих отримати дозу адреналіну запрошують на вихідних. Прибути під “опіку” тренера до Тернопільського аеропорту слід до 11-ї. У приміщенні аеропорту до того часу на вас вже чекатимуть інструктори.

В середньому підготовка займає приблизно 2-3 години. Входить сюди і час для обіду. Після підготовки вам видадуть парашути і “підженуть” під ваші мірки підвісну систему. Стрибають у Тернополі з літака Ан-2 (кукурузника) з висоти 600 метрів.

Після команди “Пішов” ви поринаєте у безмежний простір…Після стрибка адреналін в крові тримаєтсья близько двох тижднів. І запас хорошого настрою вам гарантований! Для тих, хто поки не наважився на стрибок, є варіант пройти інструктаж і провести ознайомчий обліт в літаку. Але, це, звісно, не те ж саме, що летіти з висоти 600 метрів донизу.

Василь Собчук,

Джерело: “Місто”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top