Головна / Арт-події / Чому екс-керівник тернопільської університетської лікарні досі безробітний?

Чому екс-керівник тернопільської університетської лікарні досі безробітний?

450Екс-очільник Тернопільської університетської лікарні Мирослав Гірняк досі безробітний. Про це повідомив голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Кузів у контексті обговорення типового договору обласної ради, який пропонує підписати орган усім «контрактникам»-новопризначеним керівникам лікувальних закладів. Нещодавнє розпорядження в.о. голови обласної ради Сергія Тарашевського передбачає переведення усіх керівників лікувальних закладів на контрактну форму. До таких дій обласне керівництво спонукали зміни законодавстві.- Справді, змінами до законодавства у сфері охорони здоров’я передбачено укладання з керівниками лікувальних закладів контрактів. Проаналізувавши норми закону, ми з’ясували, що частина 8 та 9 ст. 16 зворотної дії немає і може застосовуватися лише до керівників призначених на посаду з після 1.01.2012 року. Тобто усі керівники, які були прийняті до цього часу, повинні перебувати на роботі на безстроковому трудовому договорі, – каже Володимир Кузів.
Більше того, профспілки не погоджуються з деякими пунктами контракту, який пропонує обласна рада. На їхню думку, у документі не передбачено одну важливу річ: працевлаштування керівника після розірвання контракту.
- Куди він має піти після розірвання контракту? Крім того, що він є головним лікарем, він ще й спеціаліст. У контракті має бути щось передбачено. Інакше буде, як з Мирославом Ярославовичем Гірняком. Він досі не працевлаштований, хоча має звання Заслуженого лікаря України, – каже Володимир Кузів.
Нагадуємо, весною 2013 року у Мирослава Гірняка, який досягнув 65-річного віку, закінчився контракт. Він подав заявку на участь у конкурсі на посаду головного лікаря, однак, за його підсумками, лікувальний заклад очолив Василь Бліхар.
Джерело: ТГН

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top