Головна / Арт-події / Через три тижні у Тернополі буде на один ринок менше

Через три тижні у Тернополі буде на один ринок менше

1517Скандальна ситуація виникла щодо території ринку «Секонд-хенд», який розташований на вулиці Шептицького. Серед тернополян та й не тільки це місце більш відоме як «гуманітарка біля «Півника».

Нещодавно 150 підприємцям, котрі орендують тут торгові точки в ТОВ «Астра Група», повідомили, що ця земельна ділянка продана, тому їм потрібно звільнити територію. Ймовірно, вже з листопада тут планують розпочати будівництво нового торгово-розважального комплексу.

Підприємці ринку обурені, адже тут вони працюють уже багато років. Кажуть, що їх мешканці Тернополя й області добре знають, адже ринок розташований на цьому місці вже давно. Та й заробляти можна тут непогано, хоча про свої доходи розповідають неохоче.

Люди вимагають у міського голови Тернополя Сергія Надала, щоб їм виділили іншу територію для роботи. «Нас вже попередили, що цей ринок закривають. Тому ми просимо у міського голови, аби нам виділили місце, куди б ми могли переїхати й спокійно працювати», — каже підприємець ринку Руслана Остапишин.

Натомість міський голова пропонує підприємцям місця на ринку «Котломонтаж», що в районі центрального ринку. Проте такий варіант їх не влаштовує, кажуть, там замала площа, тому всі охочі торгувати не помістяться.

«Нам ця територія не підходить, адже площа невелика. Та й плата за оренду там буде дорожча, адже це частина центрального ринку», – впевнена пані Надія.

Для того, аби задовольнити підприємців, міська влада пропонує ще одне місце – на вулиці 15 Квітня. За попередніми підрахунками, орендна плата тут приблизно така ж, як на вулиці Шептицького.

Погоджуватися на пропозиції міської ради підприємці поки що не збираються. «Нам запропонували кілька торгових точок, але ми не поспішаємо погоджуватися. Часу в нас ще достатньо, тому думаємо», – каже продавець ринку пані Марія.

Підприємці чекають розумного розв’язання цієї проблеми з боку міської влади. Вони сподіваються, що їм все ж таки виділять хороші місця з помірною орендною платою. Для кожного з них важливо мати робоче місце, аби мати хоча б якийсь заробіток.

Джерело: «Вільне життя».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top