Головна / Арт-події / Біля тернопільського ставу навіть зараз цвітуть квіти і літають метелики

Біля тернопільського ставу навіть зараз цвітуть квіти і літають метелики

vlcsnap-2013-10-30-18h03m10s18По квітах та метеликах – до озера. Тернопільська молодь розмалювала сходи у парку імені Тараса Шевченка. Художники працювали три тижні. Їх старання та чиновницькі гроші вилились у цілу картину.
Малюнок на сходах – справа рук кількох талановитих і ініціативних учасників Молодіжного мистецького центру. Проте крім бажання їм знадобилося 3 тижні і 4 літри фарби, – повідомляє TV-4.
“Крім технічних моментів, як дозволи, їм потрібні фарба і розхідні матеріали… Проект, який стосується сходів в парку Шевченка, вартує близько тисячі гривень. Це фарба, розхідні матеріали, щоб художники не витрачали власні ресурси, а тільки свій час і можливості”, – розповів помічник міського голови Тернополя Максим Черкашин.
“Ескіз обирали інтернет-голосуванням. Правда малюнок вийшов трохи інший, не такий, як ми хотіли. Але навіть кращий”, – каже студентка, організатор проекту Софія Гречанівська.
Яскравий малюнок одразу привертає до себе увагу і однозначно покращує настрій. Власне це і було головним завданням, кажуть його творці. Адже тепер у Тернополі з’явилось ще одне неординарне місце для фотосесії.
“Завдяки проявам такого мистецтва в місті поменшало випадків вандалізму. Менше розмальовують стіни таким графіті, яке не є мистецтвом. Я думаю, вони зіграли свою роль, бо показали, що можна малювати красиво. Якщо хочеш – звертайся і роби щось корисне”, – зазначив Максим Черкашин.
Окрім сходів свої малюнки художники вже залишили на стінах міських лікарень та дитячих будинків, на електрощитових кабінках та каналізаційних люках. Далі, кажуть, буде.
“За містом ходимо, бо мають бути в’їзні знаки в Тернопіль розмальовані. Їх 5 штук здається. Але я не знаю, чи вдасться цього року. Можливо навесні”, – каже Софія Гречанівська.

Джерело: За Збручем

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top