Головна / Арт-події / Біля кафе “Анастасія” відновили роботи

Біля кафе “Анастасія” відновили роботи

anastasia-0001-bydova-ternopilБіля кафе “Анастасія”, що у центрі Тернополя, на вулиці Олени Кульчицької, будівельники 4 жовтня відновили активні роботи.

Нагадаємо, там має постати розважальний торгово-офісний центр. Будує на цій території фірма “Креатор-Буд”. Кафе “Анастасія” закрили і знесли ще навесні 2013 р. Пиріжкова закладу діє у сусідньому приміщенні. Територія забудови відтоді – обгороджена. Днями там запрацював підйомний кран.

- Цікаво, що буде з “Анастасією” після закінчення будівництва? – цікавиться тернополянка Наталія Дзяйло. – Тернополянам припала до душі випічка з цього кафе. І взагалі цей заклад – вже частина історії міста.

Керівництво кафе запевняло тернополян, що “Анастасія” так і залишиться на першому поверсі новобудови. Сам новий торгово-розважальний комплекс архітектори обіцяють зробити таким, щоб він вписувався в історичне середовище вулиці.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top