Головна / TOP / Віктор Янукович: “Дасть Боже… 2014 рік буде першим роком, коли ми почнемо відновлювати міські дороги”

Віктор Янукович: “Дасть Боже… 2014 рік буде першим роком, коли ми почнемо відновлювати міські дороги”

pl3Президент Віктор Янукович запевняє, що з наступного року розпочнеться реконструкція міських доріг.
Про це він сказав в інтерв’ю чотирьом українським телеканалам.
Магістральні дороги з наступного року будуть менше ремонтувати, зазначив Президент.
“Дороги ці руйнувались 20 років. Можна критикувати скільки завгодно. Я інколи приїжджаю і мене починають критикувати – я дякую людям, що вони критикують, хоча б не б’єте. І за те спасибі”, – сказав він. “Дасть Боже… 2014 рік буде першим роком, коли ми почнемо відновлювати міські дороги. Але ми не припиняємо будівництва магістральних доріг. Трохи темпи будуть нижчими, ніж вони були”, – сказав Янукович.
“Ми все підтягнемо. Магістральні дороги ми вже більш-менш зробили. Зараз взялись за одеську трасу”, – зазначив Президент, додавши, що порядок треба наводити і на дорогах півдня.
Янукович також заявив, що з 2004 до 2010 року тодішньою владою була зроблена велика помилка, яка вплинула на якість доріг. Такою помилкою є різке підвищення тарифів на залізницю, через що активніше розвивався автотранспорт. “Дороги не були готові до вантажів. Вантажівки розбили наші дороги. Була помилка в прорахунку. Я дав завдання. Ми накопичуємо матеріали. В 2014 почнемо робити міські дороги”, – зазначив глава держави.
Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку (студія «1+1»), Андрію Куликову (IСTV) та Ларисі Губіній («5 канал»).
Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top