Головна / Кримінал / В Чорткові учнів ПТУ використовували, як рабів

В Чорткові учнів ПТУ використовували, як рабів

k4Прокуратурою Чортківського району розпочато кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати учням вищого професійно-технічного училища.  Про це повідомили у прес-службі прокуратури.
Встановлено, що на підставі договору, укладеного між профтехучилищем міста Чорткова та одним із приватних підприємств міста Києва 30 учнів упродовж півтора місяця проходили виробничо-навчальну практику в столиці.Згідно умов договору, підприємство зобов’язувалось за виконання кожним учнем робіт провести оплату праці в розмірі одної мінімальної заробітної плати (що становила 1094 грн.). Загальна сума виплат визначалась в розмірі понад 48 тис. грн., з яких  50%  перераховувалось на рахунок училища та 50% – безпосередньо учням.
Незважаючи на те, що сума заробітної плати становила лише її мінімальний розмір, проте, і ці кошти за виконану роботу неповнолітні в повному обсязі так і не отримали. Заборгованість підприємства перед учнями ще з минулого року становить понад  21 тис. гривень.
За даним фактом прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинене кримінальне правопорушення передбачене ч. 1. ст.175 КК України (невиплата заробітної плати, стипендій, пенсій та інших установлених законом виплат).
Для проведення досудового розслідування кримінальне провадження скеровано до одного з районних відділів міліції міста Києва.
Джерело: За Збручем

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top