Головна / Арт-події / Петро Гоч не може пояснити, звідки у нього взявся Porsche

Петро Гоч не може пояснити, звідки у нього взявся Porsche

pl4Нагадаємо, інтернет-видання звернули увагу на дорогий автомобіль після того, як Гоч приїхав на ньому на відкриття блоку дистанційної променевої терапії в обласному онкодиспансері 10 вересня.
Згідно з декларацією, за минулий рік Гоч отримав 92 тис. 53 грн загального доходу. У розділі інформації про наявність автомобіля у декларанта або членів сім’ї в декларації поставлені прочерки.Журналіст “20 хвилин” 18 вересня після обіду двічі телефонувала до пана Гоча, аби він прокоментував ситуацію зі своїм авто. Проте посадовець не підняв слухавки.
Петро Гоч народився 26 листопада 1976 року в Борщеві. Закінчив Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти за спеціальністю практична психологія, практичний психолог. До призначення на посаду заступника голови ОДА працював на посаді помічника-консультанта народного депутата України, займався індивідуальною підприємницькою діяльністю. Депутат Тернопільської міської ради.
Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top