Головна / TOP / Ігор Сторожук: Пляшки горілки із етикетками відомих фірм на перший погляд виглядають оригінальними

Ігор Сторожук: Пляшки горілки із етикетками відомих фірм на перший погляд виглядають оригінальними

k2Пляшки горілки із етикетками відомих фірм на перший погляд виглядають оригінальними. Закорковані посудини виглядають наче виготовлені на потужному горілчаному заводі, а не у підвалі сільського будинку. Втім, насправді цю горілку виготивили у підпільному цеху, із неякісного спирту і в анетисанітарних умовах.
Що робити, аби не отруїтися підробним алкоголем радив начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук.- Ми виявили незаконний кустарний горілчаний цех у одному із сіл у Тернопільської області, – каже пан Сторожук. – Але у якому саме селі доки не завершиться слідство сказати не можемо. Втім, нам відомо, що фальсифікована продукція потрапляла на прилавки магазинів, де її купували тернополяни.
Податківці, у виявленому горілчаному цеху, конфіскували 572 пляшки готової горілки, з етикетками відомих виробників та фальшивими акцизними марками. Також правоохоронці забрали 280 літрів готової для розливу суміші та 919 літрів спирту, з якого можна було виготовити 2 тисячі літрів підробної горілки.
- Аби не купити підроблений алкоголь, який може завдати шкоди вашому здоров’ю, найкраще купувати такі напої у великих магазинах, – радить податківець. – Злочинці не ризикують просувати свою продукцію через супермаркети та торгові центри, а віддають її у дрібні кіоски та лотки.
Також, радить фахівець, слід звертати увагу на ціну товару. Півлітрова пляшка горілки не може бути деЩо робити, аби не отруїтися підробним алкоголем радив начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук.
- Ми виявили незаконний кустарний горілчаний цех у одному із сіл у Тернопільської області, – каже пан Сторожук. – Але у якому саме селі доки не завершиться слідство скашевшою ніж 30 грн і 10 копійок. Якщо дешевша — це однозначно сумнівний алкоголь.
- Звичайно, на перший поглядл підробну акцизну марку відрізнити неможливо, – каже Ігор Сторожук. – Але ви завжди можете запитати у продавця сертифікат на алкогольну продукцію. Витратите кілька секунд часу, але можливо врятуєте собі життя.
Як повідомляють міліціонери, підпільний цех вони виявили завдяки повідомленню громадян, які купили неякісний алкоголь і звернули увагу на те, що акцизна марка не схожа на автентичну.
Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top